Šumava - Apartmány „U Františka“ Pod Zelenou horou

Srní - Mechov
Klidné a komfortní ubytování v soukromí v nejkrásnější části Šumavy

Kontakt

Ing. František Břečka
341 92 Srní-Mechov 170
Telefon: 376 599 000
Mobil: 602 617 617
E-mail: sumava-mosau@seznam.cz

web: www.sumava-mosau.cz

web: www.apartmanyufrantiska.cz

Najdete nás zde - mapka
GPS: 49°4´53.625"N, 13°27´17.489"N

Rodinný penzion se nachází v klidné části šumavské obce Srní-Mechov směrem na Prášily. Objekt a jeho okolí je střežen bezpečnostním a kamerovým systémem.

Apartmány jsou v podkroví a v přízemí domu se samostatným vstupem.

Každý z apartmánů má ložnici se dvěma postelemi, sedací soupravou, TV a dále vybavený kuchyňský kout a koupelnu s WC, s možností přistýlek.V apartmánech je připojení WIFI na internet.

Možno využít saunu nebo příjemné posezení ve ,,Františkovo sklípku s krbem.” Kolem rodinného domu je velká okrasná zahrada s rybníčkem s možností venkovního posezení a nádherným výhledem na panorama Zhůří, Horské Kvildy a vrcholu Antýgl.

Pro turisty se nabízí možnosti zimní i letní turistiky.V blízkosti penzionu jsou v zimním období udržované lyžařské stopy, v létě ideální podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku. Nabízejí se možnosti výletů do zdravé přírody a poznávání krás Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům či vycházky podél Vchynicko-tetovského plavebního kanálu, na který je nově napojena cyklotrasa ze Srní do Prášil vedená v blízkosti domu, patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Navštívit můžete rovněž poutní místo Hauswaldská kaple nebo rozhlednu na vrcholu hory Poledník.

Stravování je možné též v okolních restauracích nebo hotelech.V Srní se pak nachází prodejny suvenýrů a obchod se smíšeným zbožím.

Apartmány Pod Zelenou horou jsou dostupné autobusovou dopravou, nebo automobilem. Možnost parkování je přímo ve dvoře u domu, který je ohrazen plotem a bránou.

Dětský vlek : Tuto zimu jsme vybudovali dětský vlek v délce 150m. Kde je ideální příležitost seznámit děti s prvními krůčky lyžování nebo snowboardu. Ceník jízdného: 1 jizda = 10 Kč, dopolední 9-12 hod. = 120 Kč, odpolední 13-16 hod. = 100 Kč a celodenní 9-12hod. a 13-16hod. = 190 Kč. Přejeme příjemnou zábavu.

Odkazy

Podívejte se na jedinečná fota Šumavy ve fotogalerii Václava Sklenáře

Další odkazy:
Šumava - informační server
Srní a okolí
Bílá stopa
Web kamera Srní

 

Ceny

Cena za lůžko/noc Apartmán/přistýlka
Po celý rok.
500,- / 300,-
Apartmán s kuchyňkou 2+KK (čtyřlužkový) 1600,- Kč noc.

Dětskou postýlku poskytujeme zdarma.

Lázeňský a rekreační poplatek obce Srní je účtován ve výši 20 Kč/osobu a noc. Tento poplatek není zahrnut v celkové ceně za pobyt a je třeba ho uhradit při příjezdu.

Po dohodě je možno zajistit stravování.

Číslo účtu: 615 033 183 / 0300
Při rezervaci požadujeme zálohu ve výši 50% celkové ceny pobytu a doplatek bude uhrazen při ukončení pobytu v hotovosti.


Děti od 0 - 3 let zdarma. Děti od 3 - 12 let za poloviční cenu.


Malý pes (do 10 kg) 150 Kč/noc.


Rezervační formulář - vstupte zde ...